Kontakt oss

Ledelse:

Rektor: Per Øyvind S. Hammerstad
PerOyvind.Hammerstad@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor: Hans Sigurd Gundersen

HansSigurd.Gundersen@ude.oslo.kommune.no

Inspektør (1.-4. trinn): Gro Villumstad Velle
Gro.Villumstad.Velle@ude.oslo.kommune.no

Inspektør (8.-19. trinn): Yazmin Naz
Yasmin.Naz@ude.oslo.kommune.no

Leder AKS: Kristin Øidvin
Kristin.Oidvin@ude.oslo.kommune.no

Drawing of a city

Administrasjon:

Sosiallærer barnetrinn: Anders Schøyen Paulsberg
Anders.Schoyen.Paulsberg@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer/rådgiver ungdomstrinn: Laila Faksvåg-Fleines
Laila.Faksvag.Fleines@ude.oslo.kommune.no

Kontorleder: Saruthai Athavan
Saruthai.Athavan@ude.oslo.kommune.no

Førstesekretær: Kristine T. Michaelsen
Kristine.Tumyr.Michaelsen@ude.oslo.kommune.no

Drawing of a city